Продукція > IGUS > E14.3.048.0
E14.3.048.0
E14.3.048.0 IGUS
E14.3.048.0-EN.pdf
Виробник: IGUS
Category: Cable Chains
Description: Cable chain; E14; Bend.rad: 48mm; L: 1006mm; Int.height: 19mm
Type of cable accessories: cable chain
Manufacturer series: E14
Bending radius: 48mm
Length: 1006mm
Version: frames openable from outer radius
External height: 25mm
External width: 50mm
Internal height: 19mm
Internal width: 38mm
на замовлення 4 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Cable Chains, Description: Cable chain; E14; Bend.rad: 48mm; L: 1006mm; Int.height: 19mm, Type of cable accessories: cable chain, Manufacturer series: E14, Bending radius: 48mm, Length: 1006mm, Version: frames openable from outer radius, External height: 25mm, External width: 50mm, Internal height: 19mm, Internal width: 38mm.