Продукція > IGUS > E14.4.028.0
E14.4.028.0
E14.4.028.0 IGUS
E14.3.048.0-EN.pdf
Виробник: IGUS
Category: Cable Chains
Description: Cable chain; E14; Bend.rad: 28mm; L: 1006mm; Int.height: 19mm
Type of cable accessories: cable chain
Manufacturer series: E14
Bending radius: 28mm
Length: 1006mm
Version: frames openable from outer radius
External height: 25mm
External width: 62mm
Internal height: 19mm
Internal width: 50mm
на замовлення 10 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Cable Chains, Description: Cable chain; E14; Bend.rad: 28mm; L: 1006mm; Int.height: 19mm, Type of cable accessories: cable chain, Manufacturer series: E14, Bending radius: 28mm, Length: 1006mm, Version: frames openable from outer radius, External height: 25mm, External width: 62mm, Internal height: 19mm, Internal width: 50mm.