Продукція > IGUS > E14.4.125.0
E14.4.125.0
E14.4.125.0 IGUS
E14.3.048.0-EN.pdf
Виробник: IGUS
Category: Cable Chains
Description: Cable chain; E14; Bend.rad: 125mm; L: 1006mm; Int.height: 19mm
Type of cable accessories: cable chain
Manufacturer series: E14
Bending radius: 125mm
Length: 1006mm
Version: frames openable from outer radius
External height: 25mm
External width: 62mm
Internal height: 19mm
Internal width: 50mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Cable Chains, Description: Cable chain; E14; Bend.rad: 125mm; L: 1006mm; Int.height: 19mm, Type of cable accessories: cable chain, Manufacturer series: E14, Bending radius: 125mm, Length: 1006mm, Version: frames openable from outer radius, External height: 25mm, External width: 62mm, Internal height: 19mm, Internal width: 50mm.