E16-12-IVORY
E16-12-IVORY MULTICOMP PRO
3144896.pdf
Виробник: MULTICOMP PRO
Description: MULTICOMP PRO - E16-12-IVORY - Aderendhülse, Einzeldraht, 6 AWG, 16 mm², 12 mm, Elfenbein, E
tariffCode: 85369010
Gesamtlänge: 24mm
productTraceability: No
Leiterquerschnitt CSA: 16mm²
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
Leiterstärke (AWG), max.: 6AWG
hazardous: false
Pinlänge: 12mm
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTICOMP PRO - E16-12-IVORY - Aderendhülse, Einzeldraht, 6 AWG, 16 mm², 12 mm, Elfenbein, E, tariffCode: 85369010, Gesamtlänge: 24mm, productTraceability: No, Leiterquerschnitt CSA: 16mm², rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, isCanonical: Y, Leiterstärke (AWG), max.: 6AWG, hazardous: false, Pinlänge: 12mm, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).