Продукція > ESPE > E18-1812-212
E18-1812-212
E18-1812-212 ESPE
Katalog_ESPE_EN_2025.pdf ESPE-E18_EN.pdf
Виробник: ESPE
Category: Plug-in Power Supplies
Description: Power supply: switching; mains,plug-in; 12VDC; 1.5A; 18W; 85%
Power: 18W
Conform to the norm: Energy efficiency Level VI
Operating temperature: -5...40°C
Operating modes: constant voltage
Kind of power supply: mains; plug-in
Connectors for the country: Europe
Type of power supply: switching
Body dimensions: 56x28x42mm
Length of output cable: 1.5m
Maximum output current: 1.5A
Output voltage: 12V DC
Supply voltage: 90...264V AC
Efficiency: 85%
Kind of output connector: 5,5/2,1
Polarisation: positive inner pin
Connector variant: angled
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
на замовлення 76 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plug-in Power Supplies, Description: Power supply: switching; mains,plug-in; 12VDC; 1.5A; 18W; 85%, Power: 18W, Conform to the norm: Energy efficiency Level VI, Operating temperature: -5...40°C, Operating modes: constant voltage, Kind of power supply: mains; plug-in, Connectors for the country: Europe, Type of power supply: switching, Body dimensions: 56x28x42mm, Length of output cable: 1.5m, Maximum output current: 1.5A, Output voltage: 12V DC, Supply voltage: 90...264V AC, Efficiency: 85%, Kind of output connector: 5,5/2,1, Polarisation: positive inner pin, Connector variant: angled, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP.