E1UM230V01
E1UM230V01 TELE Controls Inc
en_e1um230v01.pdf
Виробник: TELE Controls Inc
Description: 24V POWER SUPPLY MONITOR
Packaging: Box
Delay Time: No Delay
Output Type: Relay
Mounting Type: DIN Rail
Circuit: SPDT (1 Form C)
Type: Voltage Sensing AC/DC
Voltage - Supply: 230VAC, 24V AC/DC
Contact Rating @ Voltage: 5A @ 250VAC
Trip Status: Energized High
Trip Range: 18 ~ 276V AC/DC
Part Status: Active
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 24V POWER SUPPLY MONITOR, Packaging: Box, Delay Time: No Delay, Output Type: Relay, Mounting Type: DIN Rail, Circuit: SPDT (1 Form C), Type: Voltage Sensing AC/DC, Voltage - Supply: 230VAC, 24V AC/DC, Contact Rating @ Voltage: 5A @ 250VAC, Trip Status: Energized High, Trip Range: 18 ~ 276V AC/DC, Part Status: Active.