Продукція > IGUS > E2-15-16-048-0
E2-15-16-048-0
E2-15-16-048-0 Igus
Download.aspx?File=P01021500USen.pdf&Name=E2-15%2520series.pdf
Виробник: Igus
Description: CBLE CARRIER .76H X .92W 1 METER
Packaging: Box
Material: Igumid G
Operating Temperature: -40°C ~ 120°C
Frame Type: Open
Minimum Bend Radius: 1.890" (48.01mm)
Loading Side: Inside and Outside Bend
Cavity Height: 0.570" (14.48mm)
Cavity Width: 0.630" (16.00mm)
Outer Height: 0.760" (19.30mm)
Outer Width: 0.920" (23.37mm)
Length: 39.370" (1000.00mm)
Link Pitch: 0.790" (20.07mm)
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBLE CARRIER .76H X .92W 1 METER, Packaging: Box, Material: Igumid G, Operating Temperature: -40°C ~ 120°C, Frame Type: Open, Minimum Bend Radius: 1.890" (48.01mm), Loading Side: Inside and Outside Bend, Cavity Height: 0.570" (14.48mm), Cavity Width: 0.630" (16.00mm), Outer Height: 0.760" (19.30mm), Outer Width: 0.920" (23.37mm), Length: 39.370" (1000.00mm), Link Pitch: 0.790" (20.07mm).