Продукція > IGUS > E2-15-30-038
E2-15-30-038 Igus
Виробник: Igus
Description: CBLE CARRIER.76H X 1.47W 1 METER
Packaging: Box
Material: Igumid G
Operating Temperature: -40°C ~ 120°C
Frame Type: Open
Minimum Bend Radius: 1.500" (38.10mm)
Loading Side: Inside and Outside Bend
Cavity Height: 0.570" (14.48mm)
Cavity Width: 1.180" (29.97mm)
Outer Height: 0.760" (19.30mm)
Outer Width: 1.470" (37.34mm)
Length: 39.370" (1000.00mm)
Link Pitch: 0.790" (20.07mm)