Продукція > IGUS > E2.10.10.028.0
E2.10.10.028.0
E2.10.10.028.0 IGUS
E2.10 Series.pdf
Виробник: IGUS
Category: Cable Chains
Description: Cable chain; E2.10; Bend.rad: 28mm; L: 1000mm; Int.height: 10.1mm
Type of cable accessories: cable chain
Version: frames openable from outer radius
Internal width: 10mm
Internal height: 10.1mm
External height: 15mm
External width: 17.4mm
Bending radius: 28mm
Length: 1m
Manufacturer series: E2.10
на замовлення 4 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Написати відгук
Category: Cable Chains, Description: Cable chain; E2.10; Bend.rad: 28mm; L: 1000mm; Int.height: 10.1mm, Type of cable accessories: cable chain, Version: frames openable from outer radius, Internal width: 10mm, Internal height: 10.1mm, External height: 15mm, External width: 17.4mm, Bending radius: 28mm, Length: 1m, Manufacturer series: E2.10.