Продукція > IGUS > E2.15.50.028.0
E2.15.50.028.0
E2.15.50.028.0 IGUS
E2.15.pdf
Виробник: IGUS
Category: Cable Chains
Description: Cable chain; E2.15; Bend.rad: 28mm; L: 1000mm; Int.height: 14.4mm
Type of cable accessories: cable chain
Version: frames openable from outer radius
Internal height: 14.4mm
External height: 19.3mm
Bending radius: 28mm
Internal width: 50mm
External width: 57.8mm
Length: 1m
Manufacturer series: E2.15
на замовлення 1 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Cable Chains, Description: Cable chain; E2.15; Bend.rad: 28mm; L: 1000mm; Int.height: 14.4mm, Type of cable accessories: cable chain, Version: frames openable from outer radius, Internal height: 14.4mm, External height: 19.3mm, Bending radius: 28mm, Internal width: 50mm, External width: 57.8mm, Length: 1m, Manufacturer series: E2.15.