Продукція > IGUS > E2.15.50.038.0
E2.15.50.038.0
E2.15.50.038.0 IGUS
Category: Cable Chains
Description: Cable chain; E2.15; Bend.rad: 38mm; L: 1000mm; Int.height: 14.4mm
Type of cable accessories: cable chain
Manufacturer series: E2.15
Bending radius: 38mm
Length: 1m
Version: frames openable from outer radius
External height: 19.3mm
External width: 57.8mm
Internal height: 14.4mm
Internal width: 50mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Cable Chains, Description: Cable chain; E2.15; Bend.rad: 38mm; L: 1000mm; Int.height: 14.4mm, Type of cable accessories: cable chain, Manufacturer series: E2.15, Bending radius: 38mm, Length: 1m, Version: frames openable from outer radius, External height: 19.3mm, External width: 57.8mm, Internal height: 14.4mm, Internal width: 50mm.