Продукція > IGUS > E2.26.038.055.0
E2.26.038.055.0
E2.26.038.055.0 IGUS
E2.26-EN.pdf
Виробник: IGUS
Category: Cable Chains
Description: Cable chain; E2.26; Bend.rad: 55mm; L: 1012mm; Int.height: 26mm
Type of cable accessories: cable chain
Manufacturer series: E2.26
Bending radius: 55mm
Length: 1012mm
Version: frames openable from outer radius
External height: 35mm
External width: 55mm
Internal height: 26mm
Internal width: 38mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Cable Chains, Description: Cable chain; E2.26; Bend.rad: 55mm; L: 1012mm; Int.height: 26mm, Type of cable accessories: cable chain, Manufacturer series: E2.26, Bending radius: 55mm, Length: 1012mm, Version: frames openable from outer radius, External height: 35mm, External width: 55mm, Internal height: 26mm, Internal width: 38mm.