E22LED024BN Eaton Electrical
Виробник: Eaton Electrical
Description: 0.4 W,T3-1/4,MINIATURE BAYONET (
Packaging: Bag
Color: Blue
Size / Dimension: 0.500" L x 1.000" W x 0.500" H (12.70mm x 25.40mm x 12.70mm)
Configuration: Single
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 24V AC/DC
Applications: General Purpose Lighting
Base Type: Bayonet
Can Replace Lamps: General Purpose Lamps
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 0.4 W,T3-1/4,MINIATURE BAYONET (, Packaging: Bag, Color: Blue, Size / Dimension: 0.500" L x 1.000" W x 0.500" H (12.70mm x 25.40mm x 12.70mm), Configuration: Single, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 24V AC/DC, Applications: General Purpose Lighting, Base Type: Bayonet, Can Replace Lamps: General Purpose Lamps.