Продукція > ESPE > E24-2412-211
E24-2412-211
E24-2412-211 ESPE
Katalog_ESPE_EN_2025.pdf ESPE-E24-SERIES-PL.pdf
Виробник: ESPE
Category: Plug-in Power Supplies
Description: Power supply: switching; mains,plug-in; 12VDC; 2A; 24W; 86.5%
Type of power supply: switching
Kind of power supply: mains; plug-in
Output voltage: 12V DC
Maximum output current: 2A
Power: 24W
Kind of output connector: 5,5/2,1
Body dimensions: 70x30x64mm
Supply voltage: 90...264V AC
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Conform to the norm: Energy efficiency Level VI
Length of output cable: 1.5m
Efficiency: 86.5%
Connector variant: straight
Polarisation: positive inner pin
Operating temperature: -5...40°C
Connectors for the country: Europe
Operating modes: constant voltage
на замовлення 120 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plug-in Power Supplies, Description: Power supply: switching; mains,plug-in; 12VDC; 2A; 24W; 86.5%, Type of power supply: switching, Kind of power supply: mains; plug-in, Output voltage: 12V DC, Maximum output current: 2A, Power: 24W, Kind of output connector: 5,5/2,1, Body dimensions: 70x30x64mm, Supply voltage: 90...264V AC, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Conform to the norm: Energy efficiency Level VI, Length of output cable: 1.5m, Efficiency: 86.5%, Connector variant: straight, Polarisation: positive inner pin, Operating temperature: -5...40°C, Connectors for the country: Europe, Operating modes: constant voltage.