E2454FNLT Pulse Electronics
Виробник: Pulse Electronics
Description: XFRMR ISOL 10BASE-T 1:2 SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Inductance: 50µH, 200µH
Size / Dimension: 0.500" L x 0.280" W (12.70mm x 7.11mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Transformer Type: Isolation and Data Interface (Encapsulated)
Turns Ratio - Primary:Secondary: 1CT:2CT Transmitter, 1CT:1CT Receiver
Height - Seated (Max): 0.245" (6.22mm)