Продукція > IGUS > E2C.10.16.018.0
E2C.10.16.018.0
E2C.10.16.018.0 IGUS
E2.10 Series.pdf
Виробник: IGUS
Category: Cable Chains
Description: Cable chain; E2C.10; Bend.rad: 18mm; L: 1000mm; Int.height: 10.6mm
Type of cable accessories: cable chain
Manufacturer series: E2C.10
Bending radius: 18mm
Length: 1m
Version: non-openable frames
External height: 15mm
External width: 23.4mm
Internal height: 10.6mm
Internal width: 16mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Cable Chains, Description: Cable chain; E2C.10; Bend.rad: 18mm; L: 1000mm; Int.height: 10.6mm, Type of cable accessories: cable chain, Manufacturer series: E2C.10, Bending radius: 18mm, Length: 1m, Version: non-openable frames, External height: 15mm, External width: 23.4mm, Internal height: 10.6mm, Internal width: 16mm.