Продукція > IGUS > E2C.15.13.028.0
E2C.15.13.028.0
E2C.15.13.028.0 IGUS
E2.15.pdf
Виробник: IGUS
Category: Cable Chains
Description: Cable chain; E2C.15; Bend.rad: 28mm; L: 1000mm; Int.height: 14.9mm
Type of cable accessories: cable chain
Manufacturer series: E2C.15
Bending radius: 28mm
Length: 1m
Version: non-openable frames
External height: 19.3mm
External width: 20.8mm
Internal height: 14.9mm
Internal width: 13mm
Написати відгук
Category: Cable Chains, Description: Cable chain; E2C.15; Bend.rad: 28mm; L: 1000mm; Int.height: 14.9mm, Type of cable accessories: cable chain, Manufacturer series: E2C.15, Bending radius: 28mm, Length: 1m, Version: non-openable frames, External height: 19.3mm, External width: 20.8mm, Internal height: 14.9mm, Internal width: 13mm.