Продукція > IGUS > E2I.10.16.028.0
E2I.10.16.028.0
E2I.10.16.028.0 IGUS
E2.10 Series.pdf
Виробник: IGUS
Category: Cable Chains
Description: Cable chain; E2i.10; Bend.rad: 28mm; L: 1000mm; Int.height: 10.1mm
Internal height: 10.1mm
External height: 15mm
Internal width: 16mm
Bending radius: 28mm
Length: 1m
External width: 23.4mm
Type of cable accessories: cable chain
Manufacturer series: E2i.10
Version: frames openable from inner radius
на замовлення 1 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Cable Chains, Description: Cable chain; E2i.10; Bend.rad: 28mm; L: 1000mm; Int.height: 10.1mm, Internal height: 10.1mm, External height: 15mm, Internal width: 16mm, Bending radius: 28mm, Length: 1m, External width: 23.4mm, Type of cable accessories: cable chain, Manufacturer series: E2i.10, Version: frames openable from inner radius.