E2SFA18-12.000MTR
E2SFA18-12.000MTR Abracon Corporation
5335983802513074specific.aspxpartnumbere2sfa18-12.000mtr.000mtr.pdf
Виробник: Abracon Corporation
Crystal Resonator 12MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 70Ohm 2-Pin HC-49/UP SMD T/R
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 531
Відгуки про товар
Написати відгук