E32-433T30D (Ebyte) UART 433MHz DIP
E32-433T30D_Usermanual_EN_v2_0.pdf
Код товару: 168412
5 Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Ebyte
Функціональний опис: Бездротовий трансивер 433MHz на базі LLCC68. Інтерфейси підключення: UART. Підтримує протокол: LoRa. Підтримує шифрування і стиснення даних. Потужність передавача: 21-30dBm (стандартно 30dBm приблизно 1W), чутливість приймача: -147 dBm (передача по повітрю 0.3kbps), відстань передачі: ~ 8km на відкритому просторі з антеною. Роз'єм антени: SMA-F. Живлення: 3,3 ... 5,2 VDC. Габарити: 43x23 mm.
Габарити: 43x23 mm
Живлення: 3,3 ... 5,2 V
Т, °C: -40 ... + 85 ° C
Тип зв’язку: RF
Частота: 410 ... 441 MHz
Інтерфейс: UART
Тип пристрою: Трансивер
у наявності 181 шт:
146 шт - склад
9 шт - РАДІОМАГ-Київ
10 шт - РАДІОМАГ-Львів
6 шт - РАДІОМАГ-Харків
10 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
очікується 100 шт:
100 шт - очікується
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис E32-433T30D (Ebyte) UART 433MHz DIP Ebyte
Документація на чіп LLCC68
З цим товаром купують
Антена 433МГц, 3dBi. 40901000005 Hope RF
Код товару: 121801
3 Додати до обраних Обраний товар
hp-433-3800n-datasheet.pdf
Виробник: Hope RF
Корпусні та встановлювальні вироби > Антени
Стандарт: 433 МГц Антена
Виконання: зовнішня
Опис: SMA Антена
Підсилення, dBi: 3 dBi
Кабель та роз’єми: SMA
Вид антени: RF
Частота: 433 МГц
у наявності: 402 шт
373 шт - склад
19 шт - РАДІОМАГ-Київ
5 шт - РАДІОМАГ-Львів
Кількість Ціна
E32-433T20D v8.1 (Ebyte) UART module on chip SX1278 433MHz DIP
e32-433t20dt_usermanual_en_v1_6.pdf
Виробник: Ebyte
Модульні елементи > Радіомодулі
Функціональний опис: Бездротовий трансивер 433MHz на базі SX1278 (або аналог LLCC68). Інтерфейси підключення: UART. Підтримує протокол: LoRa. Підтримує шифрування і стиснення даних. Потужність передавача: 10-20dBm (стандартно 20dBm приблизно 100mW), чутливість приймача: -146 dBm (передача по повітрю 2.4kbps), відстань передачі: ~ 8km на відкритому просторі з антеною. Роз'єм антени: SMA-F. Живлення: 3,3 ... 5,2 VDC. Габарити: 36x21 mm.
Габарити: 36x21 mm
Живлення: 3,3 ... 5,2 V
Т, °C: -40 ... + 85 ° C
Частота: 410 ... 441 MHz
Інтерфейс: UART
Тип пристрою: Трансивер
у наявності: 209 шт
177 шт - склад
9 шт - РАДІОМАГ-Київ
8 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
E32-900T30D (Ebyte) UART 862-931MHz DIP
1 Додати до обраних Обраний товар
E32-900T30D_UserManual_EN_v2_0.pdf
Функціональний опис: Бездротовий трансивер 868MHz на базі LLCC68. Інтерфейс підключення: UART TTL 3,3V. Підтримує протокол: LoRa. Потужність передавача макс.: 30dBm, відстань передачі: ~8km на відкритому просторі з антеною. Роз'єм антени: SMA-K. Живлення: 3,3 ... 5,5 VDC. Габарити: 43x24 mm.
Габарити: 43x24 mm
Т, °C: -40...+85°C
у наявності: 112 шт
108 шт - склад
2 шт - РАДІОМАГ-Київ
2 шт - РАДІОМАГ-Львів
USB - > UART перетворювач на мікросхемі CP2102
Модульні елементи > Програматори, засоби налагодження
Опис: USB-UART конвертер на чіпі CP2102. Контакти: TX, RX, 3,3V, 5V, GND
Тип засобів розробки: Перетворювач інтерфейсу
Контролер: CP2102
товару немає в наявності
Arduino Nano v3.0 board Atmega328P
arduino_nano_v30pin_out.png
Модульні елементи > Arduino та супутні модульні елементи
Опис: Компактна плата Arduino на базі ATMEGA 328.. mini usb. Мікроконтролер: ATmega328P. Тип корпусу: TQFP-32. Робоча напруга: 5В. Цифрових входів/виходів: 14 (з яких 6 можуть бути використані як ШІМ). Аналогових входів: 8. Сила струму на входах/виходах: 40 мА. Сила струму для виходу 3.3В: 50 мА. Пам'ять: 32 кБ, з яких 2кБ використовується бутлоадером. SRAM: 2 кБ. EEPROM: 1 кБ. Частота: 16 МГц