E35-25-RED
E35-25-RED MULTICOMP PRO
Виробник: MULTICOMP PRO
Description: MULTICOMP PRO - E35-25-RED - Aderendhülse, Einzeldraht, 2 AWG, 35 mm², 25 mm, Rot, E
tariffCode: 85369010
Isoliermaterial: Nylon (Polyamid)
rohsCompliant: YES
Aderendhülse: Einzeldraht
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anschlussüberzug: Zinn
Gesamtlänge: 39mm
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Leiterstärke (AWG), max.: 2AWG
Leiterquerschnitt CSA: 35mm²
euEccn: NLR
Isolatorfarbe: Rot
Produktpalette: E
productTraceability: No
Anschlussmaterial: Kupfer
Pinlänge: 25mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 1630 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTICOMP PRO - E35-25-RED - Aderendhülse, Einzeldraht, 2 AWG, 35 mm², 25 mm, Rot, E, tariffCode: 85369010, Isoliermaterial: Nylon (Polyamid), rohsCompliant: YES, Aderendhülse: Einzeldraht, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Anschlussüberzug: Zinn, Gesamtlänge: 39mm, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Leiterstärke (AWG), max.: 2AWG, Leiterquerschnitt CSA: 35mm², euEccn: NLR, Isolatorfarbe: Rot, Produktpalette: E, productTraceability: No, Anschlussmaterial: Kupfer, Pinlänge: 25mm, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Інші пропозиції E35-25-RED
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
E35-25-RED Виробник : KS Terminals Terminals Ferrule, 2 AWG, F=25 mm, Red