Продукція > GLOSO > E37-30K-4-01
E37-30K-4-01
E37-30K-4-01 GLOSO
E3 ATO-2403.pdf
Виробник: GLOSO
Category: Car Fuses - Maxi
Description: Fuse: resettable; 30A; 14VDC; automotive; 19.75mm
Type of fuse: resettable
Current rating: 30A
Rated voltage: 14V DC
Kind of fuse: automotive
Fuse size: 19.75mm
Fuses features: Auto Reset
на замовлення 100 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Car Fuses - Maxi, Description: Fuse: resettable; 30A; 14VDC; automotive; 19.75mm, Type of fuse: resettable, Current rating: 30A, Rated voltage: 14V DC, Kind of fuse: automotive, Fuse size: 19.75mm, Fuses features: Auto Reset.