Продукція > CHEMI-CON > E37D351CPN123MFE3Q
E37D351CPN123MFE3Q
E37D351CPN123MFE3Q Chemi-Con
U37DN-e.PDF
Виробник: Chemi-Con
Description: SCREW TERMINAL CAPCITOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals
Size / Dimension: 3.504" Dia (89.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.252" (31.80mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 8.3mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 5.669" (144.00mm)
Capacitance: 12 mF
Voltage - Rated: 350 V
Ripple Current @ Low Frequency: 10.14 A @ 50 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 47.658 A @ 100 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SCREW TERMINAL CAPCITOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals, Size / Dimension: 3.504" Dia (89.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.252" (31.80mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 8.3mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 5.669" (144.00mm), Capacitance: 12 mF, Voltage - Rated: 350 V, Ripple Current @ Low Frequency: 10.14 A @ 50 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 47.658 A @ 100 kHz.