Продукція > UNITED CHEMI-CON > E37F351CPN682MEB7M
E37F351CPN682MEB7M United Chemi-Con
cat_db_al.cgi?e=e&j=p&pdfname=u37flg
Виробник: United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 6800UF 20% 350V SCREW
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 6800uF 350 Volts 20%.
Інші пропозиції E37F351CPN682MEB7M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
E37F351CPN682MEB7M Виробник : United Chemi-Con al-u37flg-e-140701-514749.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 6800uF 350 Volts 20%