Продукція > UNITED CHEMI-CON > E37F401CPN562MEA5M
E37F401CPN562MEA5M United Chemi-Con
al-u37flg-e-140701-514749.pdf
Виробник: United Chemi-Con
Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 5600uF 400 Volts 20%
на замовлення 31 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції E37F401CPN562MEA5M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
E37F401CPN562MEA5M E37F401CPN562MEA5M Виробник : United Chemi-Con Description: CAP ALUM 5600UF 20% 400V SCREW