Продукція > UNITED CHEMI-CON > E37L421CPN562MEB7M
E37L421CPN562MEB7M United Chemi-Con
cat_db_al.cgi?e=e&j=p&pdfname=u37llg
Виробник: United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 5600UF 20% 420V SCREW
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 5600uF 420 Volts 20%.
Інші пропозиції E37L421CPN562MEB7M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
E37L421CPN562MEB7M E37L421CPN562MEB7M Виробник : United Chemi-Con United-Chemi-Con-1100553.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 5600uF 420 Volts 20%