Продукція > UNITED CHEMI-CON > E37L451CPN562MEE3M
E37L451CPN562MEE3M United Chemi-Con
cat_db_al.cgi?e=e&j=p&pdfname=u37llg
Виробник: United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 5600uF 450 Volts 20%.
Інші пропозиції E37L451CPN562MEE3M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
E37L451CPN562MEE3M E37L451CPN562MEE3M Виробник : United Chemi-Con United-Chemi-Con-1100553.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 5600uF 450 Volts 20%