Продукція > CHEMI-CON > E37X501CPN222MDB7U
E37X501CPN222MDB7U Chemi-Con
Виробник: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 2200UF 20% 500V SCREW
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals
Size / Dimension: 2.500" Dia (63.50mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Lead Spacing: 1.126" (28.60mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 48mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 15000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 4.646" (118.00mm)
Capacitance: 2200 µF
Voltage - Rated: 500 V
Ripple Current @ Low Frequency: 9.3 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 13.113 A @ 10 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 2200UF 20% 500V SCREW, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals, Size / Dimension: 2.500" Dia (63.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Lead Spacing: 1.126" (28.60mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 48mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 15000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 4.646" (118.00mm), Capacitance: 2200 µF, Voltage - Rated: 500 V, Ripple Current @ Low Frequency: 9.3 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 13.113 A @ 10 kHz.