Продукція > GLOSO > E39-25K-2-01
E39-25K-2-01
E39-25K-2-01 GLOSO
E3 ATO-2403.pdf
Виробник: GLOSO
Category: Car Fuses - Maxi
Description: Fuse: resettable; 25A; 32VDC; automotive; 20.05mm
Type of fuse: resettable
Current rating: 25A
Rated voltage: 32V DC
Kind of fuse: automotive
Fuse size: 20.05mm
Fuses features: Manual Reset
на замовлення 84 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Car Fuses - Maxi, Description: Fuse: resettable; 25A; 32VDC; automotive; 20.05mm, Type of fuse: resettable, Current rating: 25A, Rated voltage: 32V DC, Kind of fuse: automotive, Fuse size: 20.05mm, Fuses features: Manual Reset.