E3F2DS30B4P1
Код товару: 92379
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Активні компоненти > Датчики
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції E3F2DS30B4P1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
E3F2-DS30B4-P1 E3F2-DS30B4-P1 Виробник : Omron Automation and Safety Description: SENSOR REFLECTIVE 300MM PNP
Packaging: Box
Adjustment Type: Adjustable
Sensing Distance: 11.811" (300mm)
Sensing Method: Reflective, Diffuse
Operating Temperature: -25°C ~ 55°C
Output Configuration: PNP - Dark-ON/Light-ON - Selectable
Voltage - Supply: 10V ~ 30V