E3WSDC12-32.768K
E3WSDC12-32.768K Ecliptek / Abracon
Abracon_08052021_E3WSDC12-2508141.pdf
Виробник: Ecliptek / Abracon
Crystals 32.768kHz 12pF 20ppm -40C +85C
на замовлення 2938 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук