Продукція > IGUS > E4.32.15.150.0
E4.32.15.150.0
E4.32.15.150.0 IGUS
E4.32.15.150.0.pdf
Виробник: IGUS
Category: Cable Chains
Description: Cable chain; Bend.rad: 150mm; L: 1008mm; open on both sides
Version: open on both sides
Length: 1008mm
Internal height: 32mm
External height: 54mm
Internal width: 150mm
Bending radius: 150mm
External width: 173mm
Type of cable accessories: cable chain
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Cable Chains, Description: Cable chain; Bend.rad: 150mm; L: 1008mm; open on both sides, Version: open on both sides, Length: 1008mm, Internal height: 32mm, External height: 54mm, Internal width: 150mm, Bending radius: 150mm, External width: 173mm, Type of cable accessories: cable chain.