E57-30GE25-D1DB
E57-30GE25-D1DB Eaton Electrical
Виробник: Eaton Electrical
Proximity Sensors - Industrial INDUCTIVE PROX,30MM,2WDC,UN,NC,M12
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: DC Cylindrical Inductive Sensors, Description: Sensor: inductive; OUT: 2-wire NC; 0÷25mm; 10÷30VDC; M30; IP67, Type of sensor: inductive, Output configuration: 2-wire NC, Range: 0...25mm, Supply voltage: 10...30V DC, Switch housing: M30, Connection: M12 male, IP rating: IP67, Max. operating current: 0.1A, Operating temperature: -25...70°C, Kind of forehead: non-embedded, Body material: stainless steel, Switching frequency max: 0.2kHz, Number of pins: 4.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Sensor: inductive; OUT: 2-wire NC; 0÷25mm; 10÷30VDC; M30; IP67
Type of sensor: inductive
Output configuration: 2-wire NC
Range: 0...25mm
Supply voltage: 10...30V DC
Switch housing: M30
Connection: M12 male
IP rating: IP67
Max. operating current: 0.1A
Operating temperature: -25...70°C
Kind of forehead: non-embedded
Body material: stainless steel
Switching frequency max: 0.2kHz