E57-30GU15-DDB EATON ELECTRIC
E57-8-12-18-30-EN.pdf
Виробник: EATON ELECTRIC
Category: DC Cylindrical Inductive Sensors
Description: Sensor: inductive; OUT: 2-wire NO; 0÷15mm; 10÷30VDC; M30; IP67
Connection: M12 male
Body material: stainless steel
Operating temperature: -25...70°C
Range: 0...15mm
Max. operating current: 0.1A
Number of pins: 4
Supply voltage: 10...30V DC
Switching frequency max: 0.2kHz
Output configuration: 2-wire NO
Написати відгук
Category: DC Cylindrical Inductive Sensors, Description: Sensor: inductive; OUT: 2-wire NO; 0÷15mm; 10÷30VDC; M30; IP67, Connection: M12 male, Type of sensor: inductive, IP rating: IP67, Switch housing: M30, Kind of forehead: non-embedded, Body material: stainless steel, Operating temperature: -25...70°C, Range: 0...15mm, Max. operating current: 0.1A, Number of pins: 4, Supply voltage: 10...30V DC, Switching frequency max: 0.2kHz, Output configuration: 2-wire NO.