E57G-30UPC22-C2 EATON ELECTRIC
EATON-SENSORS-EN.pdf
Виробник: EATON ELECTRIC
Category: DC Cylindrical Inductive Sensors
Description: Sensor: inductive; OUT: PNP / NC; 0÷22mm; 10÷30VDC; M30; 2m; IP67
Type of sensor: inductive
Operating temperature: -25...70°C
Lead length: 2m
Connection: cables
IP rating: IP67
Switch housing: M30
Kind of forehead: non-embedded
Body material: stainless steel
Output configuration: PNP / NC
Range: 0...22mm
Max. operating current: 0.1A
Supply voltage: 10...30V DC
Switching frequency max: 0.2kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: DC Cylindrical Inductive Sensors, Description: Sensor: inductive; OUT: PNP / NC; 0÷22mm; 10÷30VDC; M30; 2m; IP67, Type of sensor: inductive, Operating temperature: -25...70°C, Lead length: 2m, Connection: cables, IP rating: IP67, Switch housing: M30, Kind of forehead: non-embedded, Body material: stainless steel, Output configuration: PNP / NC, Range: 0...22mm, Max. operating current: 0.1A, Supply voltage: 10...30V DC, Switching frequency max: 0.2kHz.