E57LAL12T111E4
E57LAL12T111E4 Eaton Electrical
skuPage.E57LAL12T111E4.pdf
Виробник: Eaton Electrical
Description: 12MM STD IND PROX 3W DC PNP 4M C
Packaging: Bulk
Package / Case: Cylinder, Threaded - M12
Output Type: PNP - Open Collector, NO
Sensing Distance: 0.157" (4mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: Cable Leads
Voltage - Supply: 6V ~ 48V
Material - Body: Stainless Steel
Sensor Type: Inductive
Ingress Protection: IP67, IP69K, NEMA 4X,6P
Indicator: LED
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 12MM STD IND PROX 3W DC PNP 4M C, Packaging: Bulk, Package / Case: Cylinder, Threaded - M12, Output Type: PNP - Open Collector, NO, Sensing Distance: 0.157" (4mm), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: Cable Leads, Voltage - Supply: 6V ~ 48V, Material - Body: Stainless Steel, Sensor Type: Inductive, Ingress Protection: IP67, IP69K, NEMA 4X,6P, Indicator: LED.