Продукція > GLOSO > E71-15H-4-01
E71-15H-4-01
E71-15H-4-01 GLOSO
E7-2401.pdf
Виробник: GLOSO
Category: Miniature Automotive Fuses
Description: Fuse: resettable; 15A; 14VDC; automotive
Rated voltage: 14V DC
Current rating: 15A
Type of fuse: resettable
Kind of fuse: automotive
Fuses features: Auto Reset
на замовлення 98 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Miniature Automotive Fuses, Description: Fuse: resettable; 15A; 14VDC; automotive, Rated voltage: 14V DC, Current rating: 15A, Type of fuse: resettable, Kind of fuse: automotive, Fuses features: Auto Reset.