Продукція > GLOSO > E73-15H-8-01
E73-15H-8-01
E73-15H-8-01 GLOSO
E7-2401.pdf
Виробник: GLOSO
Category: Miniature Automotive Fuses
Description: Fuse: resettable; 15A; 28VDC; automotive
Type of fuse: resettable
Current rating: 15A
Rated voltage: 28V DC
Kind of fuse: automotive
Fuses features: Manual Reset
на замовлення 222 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Miniature Automotive Fuses, Description: Fuse: resettable; 15A; 28VDC; automotive, Type of fuse: resettable, Current rating: 15A, Rated voltage: 28V DC, Kind of fuse: automotive, Fuses features: Manual Reset.