Продукція > UNITED CHEMI-CON > E81D401VSN391MR50T
E81D401VSN391MR50T United Chemi-Con
Виробник: United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 390UF 400V RADIAL
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 390uF 400 Volt.
Інші пропозиції E81D401VSN391MR50T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
E81D401VSN391MR50T E81D401VSN391MR50T Виробник : United Chemi-Con Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 390uF 400 Volt