Продукція > UNITED CHEMI-CON > E81D501VSN181MQ45T
E81D501VSN181MQ45T United Chemi-Con
Виробник: United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 180UF 500V RADIAL
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 180uF 500 Volt.
Інші пропозиції E81D501VSN181MQ45T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
E81D501VSN181MQ45T E81D501VSN181MQ45T Виробник : United Chemi-Con Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 180uF 500 Volt