Продукція > UNITED CHEMI-CON > E81D501VSN271QR55T
E81D501VSN271QR55T United Chemi-Con
Виробник: United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 270UF 500V RADIAL
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 270uF 500 Volt.
Інші пропозиції E81D501VSN271QR55T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
E81D501VSN271QR55T E81D501VSN271QR55T Виробник : United Chemi-Con Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 270uF 500 Volt