Продукція > UNITED CHEMI-CON > E82D201VQT821MB25T
E82D201VQT821MB25T United Chemi-Con
Виробник: United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 820UF 200V RADIAL
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 820uF 200 Volt.
Інші пропозиції E82D201VQT821MB25T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
E82D201VQT821MB25T E82D201VQT821MB25T Виробник : United Chemi-Con Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 820uF 200 Volt