Продукція > ESPE > E90P-9024-251
E90P-9024-251
E90P-9024-251 ESPE
Katalog_ESPE_EN_2025.pdf
Виробник: ESPE
Category: Desktop Power Supplies
Description: Power supply: switching; 24VDC; 3.75A; Out: 5,5/2,5; 90W; 90÷264VAC
Power: 90W
Body dimensions: 142x60x33mm
Operating modes: constant voltage
Conform to the norm: Energy efficiency Level VI
Kind of power supply: desktop; mains
Kind of input connector: IEC C14
Polarisation: positive inner pin
Connector variant: straight
Type of power supply: switching
Operating temperature: -5...40°C
Length of output cable: 1.2m
Maximum output current: 3.75A
Output voltage: 24V DC
Efficiency: 89%
Supply voltage: 90...264V AC
Kind of output connector: 5,5/2,5
Kit contents: without power cable
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
на замовлення 24 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Desktop Power Supplies, Description: Power supply: switching; 24VDC; 3.75A; Out: 5,5/2,5; 90W; 90÷264VAC, Power: 90W, Body dimensions: 142x60x33mm, Operating modes: constant voltage, Conform to the norm: Energy efficiency Level VI, Kind of power supply: desktop; mains, Kind of input connector: IEC C14, Polarisation: positive inner pin, Connector variant: straight, Type of power supply: switching, Operating temperature: -5...40°C, Length of output cable: 1.2m, Maximum output current: 3.75A, Output voltage: 24V DC, Efficiency: 89%, Supply voltage: 90...264V AC, Kind of output connector: 5,5/2,5, Kit contents: without power cable, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP.