Продукція > UNITED CHEMI-CON > E91F351VND102MA80T
E91F351VND102MA80T United Chemi-Con
E91_E92_Series.pdf
Виробник: United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 1000UF 20% 350V SNAP
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 92mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 3.248" (82.50mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 350 V
Ripple Current @ Low Frequency: 4.1 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 5.863 A @ 100 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 1000UF 20% 350V SNAP, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In - 4 Lead, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 92mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 3.248" (82.50mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 1000 µF, Voltage - Rated: 350 V, Ripple Current @ Low Frequency: 4.1 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 5.863 A @ 100 kHz.
Інші пропозиції E91F351VND102MA80T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
E91F351VND102MA80T E91F351VND102MA80T Виробник : United Chemi-Con ucc_U91-U92_Catalog-1210984.pdf Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 350V 1000uF 20% Long Life