Продукція > UNITED CHEMI-CON > E92F421VND152MBA0U
E92F421VND152MBA0U United Chemi-Con
Виробник: United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 1500UF 20% 420V SNAP
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Size / Dimension: 1.575" Dia (40.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 57mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 4.035" (102.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1500 µF
Voltage - Rated: 420 V
Ripple Current @ Low Frequency: 8.6 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 12.298 A @ 100 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 1500UF 20% 420V SNAP, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In - 4 Lead, Size / Dimension: 1.575" Dia (40.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 57mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 4.035" (102.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 1500 µF, Voltage - Rated: 420 V, Ripple Current @ Low Frequency: 8.6 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 12.298 A @ 100 kHz.