Продукція > ILLUMRA > E9X-ER6CD-277
E9X-ER6CD-277 Illumra
20_09_28_E9X-ER6CD_Datasheet.pdf
Виробник: Illumra
Description: 600W PHASE DIMMER - 277VAC
Features: 45.72m Range
Packaging: Bulk
Function: Lighting Controller
Frequency: 902MHz
Interface: Connector
Type: Controller
Applications: Wireless
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 600W PHASE DIMMER - 277VAC, Features: 45.72m Range, Packaging: Bulk, Function: Lighting Controller, Frequency: 902MHz, Interface: Connector, Type: Controller, Applications: Wireless, Part Status: Active.