Продукція > ECLIPTEK > EA1620JA08-48.000M TR
EA1620JA08-48.000M TR
EA1620JA08-48.000M TR Ecliptek
EA1620JA08-48_000MTR-1023836.pdf
Виробник: Ecliptek
Crystals 48MHz 8pF 15ppm -40C +85C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук