Продукція > ECLIPTEK > EA1620JA10-27.120M TR
EA1620JA10-27.120M TR
EA1620JA10-27.120M TR Ecliptek
EA1620JA10-27_120MTR-1023838.pdf
Виробник: Ecliptek
Crystals 27.12MHz 10pF 15ppm -40C +85C
Написати відгук