Продукція > ECLIPTEK > EA1620JA12-27.000M TR
EA1620JA12-27.000M TR
EA1620JA12-27.000M TR Ecliptek
EA1620JA12-27_000MTR-1023906.pdf
Виробник: Ecliptek
Crystals 27MHz 12pF 15ppm -40C +85C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук