Продукція > ECLIPTEK > EA1620JA18-32.000M TR
EA1620JA18-32.000M TR
EA1620JA18-32.000M TR Ecliptek
EA1620JA18-32_000MTR-1023928.pdf
Виробник: Ecliptek
Crystals 32MHz 18pF 15ppm -40C +85C
Написати відгук